Meist

Meie arvame, et kodu ei ole lihtsalt paik, kus elada. Me näeme kodu kui kohta, kus tunda ja kogeda. Soovime pakkuda oma e-poega võimalust kujundada kodu, mis on täis soojust, ilu ja harmooniat.

“Hemma” tähendab rootsi keeles “kodus”, kuid eemaldades keskelt kaks “m” tähte, saame eestikeelse sõna “HEA”. See sõna iseloomustab väga hästi seda, mida soovime pakkuda – võimalust luua kodu, kus on tõeliselt hea olla.

Meie e-poe sortimendis on hoolikalt valitud Skandinaavia kaubamärgid nagu House Doctor, Meraki, Muurla ja Bloomingville. Nende tooted ei ole lihtsalt kvaliteetsed ja funktsionaalsed, vaid ka disainitud silmas pidades kestlikkust ja koduse hubasuse ja heaolu loomist. Me usume, et iga detail, olgu see siis stiilne vaas või praktiline vaip, peaks tooma sinu koju lisaväärtust nii esteetiliselt kui ka emotsionaalselt. Kõik selleks, et kodu oleks sinu eriline paik.

Skandinaavia disain on kaunis kooslus kvaliteedist, funktsionaalsusest, ajatusest ja harmooniast. See on Põhjamaade looduse, muutlike ilmastikutingimuste ja elurõõmu kohtumispaik, mis väljendub läbi lihtsate, puhaste ja looduslähedaste materjalide.

Meie armastus Skandinaavia stiili vastu sai sügavama tähenduse ühel sügisel Stockholmis. Isegi sombused ilmastikutingimused ei suutnud varjutada linna erilist võlu. Tänavad olid elavad ja kohvikud täis inimesi, nautimas fikat. Need hetked andsid inspiratsiooni ja mõistsime, et Skandinaavia stiil on rohkemat kui visuaalne disain – see on elustiil, kunst elada ja nautida, isegi halle ja pimedaid päevi.

See oli midagi, mida tahtsime endaga kaasa võtta ja jagada teistega.

Meie soov on pakkuda hoolikalt valitud ja kvaliteetseid Skandinaavia stiilis sisustusaksessuaare. Tahame sind inspireerida looma kodu, mis on tõeliselt hea koht ning, kus iga ese lisab nii ilu kui ka hubasust ja harmooniat.

Kui soovid olla kursis meie heade pakkumistega ja uue tootevaliku lisandumisega ning soovid, et jagame sulle ka inspiratsiooni, jälgi meid sotsiaalmeedias ja liitu meie uudiskirjaga. Oleme aktiivsed Facebookis ja Instagramis.

Tutvu meie e-poe tootevalikuga ja leia inspiratsiooni, et muuta oma kodu veelgi hubasemaks ja stiilsemaks.

Täname, et leidsid aega meie loo lugemiseks.

 

Kui sul on küsimusi, ettepanekuid, soovid lihtsalt jagada oma kogemusi hemma toodetega või tahad jätta meile kommentaari/tagasiside, siis kirjuta meile.

Võta ühendust!

Kui sa ei leidnud infot, mida otsisid, võta meiega julgelt ühendust.

Ostukorv
Scroll to Top