Hoiukorv Carrier (erinevad värvid)

161,65 

Kaubamärk:MUURLA

Kaasaegne ja stiilne sisustuselement, millega oma asjad kontrolli all ja kodu korras hoida. Olles ajatu ja minimalistliku disainiga, on seda lihtne sobitada igasse koju.

Kasuta ajakirjade, kodutekstiilide või küttepuude hoiustamiseks. Lisaks praktilisele hoiuruumile lisab see ruumile ka elegantsust.

Valmistatud käsitsi Soomes kasepuidust. Vastupidav ja ökoloogiliselt jätkusuutlik valik. Disaininud tunnustatud Soome disainer Ari Kostamo.

Loe rohkem SIIT.

Värv

Hall, Kask, Süsi, Tamm

Kaubamärk

Muurla

Kaubamärk

MUURLA

Muurla – funktsionaalne Soome disainimaja. Toodetes on ühendatud kõrge kvaliteet ja funktsionaalsus. Kollektsioonid on loodud nii igapäevasteks hetkedeks kui ka erilisteks sündmusteks. Kõik tooted on disainitud Soomes ning on inspiratsiooni saanud puhtast loodusest, neljast aastaajast ja soovist vastata igapäevasele kasutusvajadusele. Disainifilosoofia põhineb erinevate kasutusvõimaluste pakkumisel – kööginõusid saab kasutada nii toidu ettevalmistamisel kui ka serveerimisel, emailnõusid on võimalik kasutada induktsioonpliidist lahtise tuleni, hoiukorve saab lisaks erinevate asjade hoiustamisele kasutada ka lillepoti ümber ning vaasid on sageli kombinatsioon klassikalisest lillevaasist ja küünlaalusest. Lai kasutusala tagab, et tooted on osa igapäevaelust.
Ostukorv
CARRIER_kaskHoiukorv Carrier (erinevad värvid)
161,65 Vali
Scroll to Top