Joogiklaas STEPS 250ml

7,90 

Saadavus: Laos

Kaubamärk:MUURLA

Trepikujulise disainiga, lõbusa ja uhke visuaaliga joogiklaasid Muurla kollektsioonist. Hoolikalt disainitud kuju, et saaksid oma jooki nautida, tuues samal ajal esile ka kõige nõrgemad ja peenemad aroomid.

Valmistatud mehaaniliselt ja termiliselt vastupidavast borosilikaatklaasist. Klaasid sobivad nii kuumade kui külmade jookide jaoks ning on nõudepesumasinas pestavad.

Kollektsioon

STEPS

Maht

250 ml

Kaubamärk

Muurla

Kaubamärk

MUURLA

Muurla – funktsionaalne Soome disainimaja. Toodetes on ühendatud kõrge kvaliteet ja funktsionaalsus. Kollektsioonid on loodud nii igapäevasteks hetkedeks kui ka erilisteks sündmusteks. Kõik tooted on disainitud Soomes ning on inspiratsiooni saanud puhtast loodusest, neljast aastaajast ja soovist vastata igapäevasele kasutusvajadusele. Disainifilosoofia põhineb erinevate kasutusvõimaluste pakkumisel – kööginõusid saab kasutada nii toidu ettevalmistamisel kui ka serveerimisel, emailnõusid on võimalik kasutada induktsioonpliidist lahtise tuleni, hoiukorve saab lisaks erinevate asjade hoiustamisele kasutada ka lillepoti ümber ning vaasid on sageli kombinatsioon klassikalisest lillevaasist ja küünlaalusest. Lai kasutusala tagab, et tooted on osa igapäevaelust.
Ostukorv
Joogiklaas STEPS 250mlJoogiklaas STEPS 250ml
7,90 

Saadavus: Laos

Scroll to Top