NO.2 Lõhnaküünal “Green Gardenia”

14,10 

Saadavus: Laos

Sojavahast valmistatud lõhnaküünal, mis on kaunis hõbedases metallanumas. Küünal näeb eriti kena välja koos teiste aksessuaaridega ja muudab iga ruumi visuaalselt atraktiivsemaks.

Loe lõhnaküünalde kohta rohkem SIIT

Sellel küünlal on hoolikalt valitud lillelised ja naiselikud lõhnanoodid. Samal ajal rahulik ja elav. Lillevärskus koos vaiguste puidunootidega võimendab klassikalist lillelõhna.

Tipunoodid: bergamott, heliotroop, meri.

Südamenoodid: jasmiin, valge lill, tuberoos, ylang-ylang.

Põhinoodid: labdanum, bensoe, tonka uba, sandlipuu, muskus.

Õitsevate lillede ja bergamoti rahustav aroom täidab iga ruumi meeldiva aroomiga. Olgu see vannituba, elutuba või magamistuba, see küünal aitab luua lõõgastava ja hubase atmosfääri.

Ideaalne ka kingituseks.

 

Küünal on varustatud spetsiaalse vahakaitsega, mis aitab säilitada küünla aroomi ja kvaliteeti pikema aja jooksul. Vahakaitse tagab, et lõhn püsib intensiivsena alates esimesest süütamisest kuni viimase hetkeni.

Küünla esmakordsel süütamisel on väga oluline enne kustutamist lasta sellel põleda umbes 1 tund või kuni küünal on täielikult sulanud.  Enne igat süütamist lõika taht 5-6 mm pikkuseks.

Värv

Hõbe

Hoiatus
Põlemisaeg

25 h

Diameeter

8 cm

Kõrgus

5 cm

Kaubamärk

ILLUMExBloomingville

Kaubamärk

ILLUME x BLOOMINGVILLE

ILLUME x Bloomingville on loodud tihedas koostöös maailma juhtiva kodulõhna valdkonna eksperdiga ILLUME ning tooted on valmistatud looduslikest ja puhastest koostisosadest.
Ostukorv
ILLUME_lõhnaküünalNO.2 Lõhnaküünal “Green Gardenia”
14,10 

Saadavus: Laos

Scroll to Top