NORDIC Hoiukorv The Fern

27,90 

Saadavus: Laos

Kaubamärk:MUURLA

Muurla NORDIC sari on inspireeritud põhjamaisest metsikust loodusest, sügavatest metsadest ja metsloomadest. Järgitud on Skandinaavia stiili. Graafika ja lihtne stiil moodustavad moodsa illustratsiooni. Efektne element ruumi dekoreerimiseks.

Funktsionaalne abiline asjade stiilseks hoiustamiseks. Sobib kasutamiseks nii sise- kui välitingimustes. Kerge ja vastupidav materjal, mis meenutab vilti.

Hoiukorv on valmistatud taaskasutatud PET – plastpudelitest.
UV – kaitse hoiab materjali pleekimise eest.

Lubatud ainult käsitsipesu.

Värv

Hall

Kollektsioon

NORDIC

Diameeter

34 cm

Kõrgus

24 cm

Kaubamärk

Muurla

Kaubamärk

MUURLA

Muurla – funktsionaalne Soome disainimaja. Toodetes on ühendatud kõrge kvaliteet ja funktsionaalsus. Kollektsioonid on loodud nii igapäevasteks hetkedeks kui ka erilisteks sündmusteks. Kõik tooted on disainitud Soomes ning on inspiratsiooni saanud puhtast loodusest, neljast aastaajast ja soovist vastata igapäevasele kasutusvajadusele. Disainifilosoofia põhineb erinevate kasutusvõimaluste pakkumisel – kööginõusid saab kasutada nii toidu ettevalmistamisel kui ka serveerimisel, emailnõusid on võimalik kasutada induktsioonpliidist lahtise tuleni, hoiukorve saab lisaks erinevate asjade hoiustamisele kasutada ka lillepoti ümber ning vaasid on sageli kombinatsioon klassikalisest lillevaasist ja küünlaalusest. Lai kasutusala tagab, et tooted on osa igapäevaelust.
Ostukorv
NORDIC Hoiukorv The FernNORDIC Hoiukorv The Fern
27,90 

Saadavus: Laos

Scroll to Top