Kui päikselised ja soojad suvepäevad muutuvad sügise lähenedes jahedamaks ja vihmasemaks ning loodus hakkab võtma värvilisemaid toone, tunnevad paljud meist soovi muuta oma kodud veidi hubasemaks ja mõnusamaks. Sügis on muutuste ja uute alguste aeg, seega miks mitte vaadata ka oma kodu üle uue pilguga.

Siin on mõned ideed, kuidas tuua sügise võlu ja hubasust endale koju. 

Sügis

 

  • Värvid

Sügis on sügavate oranžide, kuldsete kollaste ja soojade pruunide värviline kooslus. Hea valik sisekujundusse on ka erinavad rohelised toonid: metsaroheline, salveiroheline ning oliiviroheline. Väga "magus" värvitrend sel sügisel on MESI. Alates heledamatest kollakatest toonidest kuni karamelli, merevaigu ja šokolaadipruunini. Too neid värve omale koju erinevate aksessuaaride lisamisega. 

padjakate Thame Lillevaas Flow

Soojad ja maalähedased toonid, sobivad sügisese sisekujundusega imehästi.

Padjakatte "Thame" leiad SIIT. Vaasi "Flow" leiad SIIT. Küünlaalus "Amka" on SIIN.

 

  • Mustrid

Mustritel on oluline roll, et anda ruumile iseloomu, muuta need huvitavamaks ja anda oma kodule rohkem "enda" nägu. Katseta erinevaid mustreid dekoratiivpatjade ja pleedide lisamisega. Olgu selleks geomeetriline disain, lilleline trükk või abstraktne muster - kõik on sellel sügisel igal juhul trendikas ja stiilne valik ning koos sügiseste värvitoonidega lisavad ruumile sügavust ja soojust.

padjakatted

 Erinevate mustrite ja värvidega padjakatteid ja patju vaata SIIT.

 

  • Kihid

Nii nagu me lisame endale selga rohkem kihte riideid külma vastu, lisavad diivanile, toolidele ja voodile asetatud pehmed pleedid kodule hubasust.

 

Pleedid tekitavas sisekujunduses sooja hubase tunde. 

Vaata SIIT meie pleedide valikut.

 

  • Valgus

Päevad muutuvad küll lühemaks, kuid see annab meile rohkem võimalusi mängida tubase valgusega. Küünlad lisavad kindlasti interjööri soojust ja hubasust. Samuti laua- ja põrandalambid, millega saab luua mõnusaid hubaseid nurgakesi.

 

Lisa paar küünlaalust ja vaata, kuidas selliste väikeste detailidega saab uuendada kodu sisekujundust ning luua soe ja kutsuv atmosfäär. Pildil olev küünlaalus "Mirr" on leitav SIIT .

 

  • Hubased nurgad

Loo hubane lugemis- või lõõgastumisnurk, kasutades pehmeid patju, pleede ja sobivat valgustit. Selliseks kohaks sobib hästi mõni nurgake toas, trepialune koht või ka suur aknalaud.

  

 

  • Kuumad joogid

Varu endale kakaod, erinevaid teesid, kohvi või muud lemmikjooki, et saaksid külmal päeval nautida sooja jooki. 

 

Kuuma joogi klaas Muurla NORDIC kollektsioonist. Vaata SIIT.

 

  • Looduslikud aksessuaarid

Kandik või korv hooajaliste puuviljadega, näiteks õunte ja pirnidega, pakub nii maitsvat vahepala, kuid samas on ka dekoratiivne sisekujunduse element.

Vaata kandikute ja korvide valikut SIIT ning aseta oma lemmik puuviljad kaunilt lauale.

 

  • Kaasa kõiki meeli

Peale visuaalsete muutuste mõtle, kuidas kaasata ka teisi meeli. Too koju lõhnaküünlaid ja ruumilõhnastajaid, et lisada meeldivat lõhna. Kodutekstiilide materjalide tekstuur võiks olla pehme, kutsuv ja soe.

Kaunid kodulõhnastajad pakuvad lisaks aroomile ka silmailu. Vaata meie ruumilõhnastajate valikut SIIT.

toolipadi

Mõnusast pehmest ja tekstuursest velvetkangast toolipadi. Leiad selle SIIT

 

Niisiis, pakub sügis meile imelist võimalust muuta oma kodu soojaks ja kutsuvaks paigaks. Ka mõne väikese muudatusega saad nautida hubasust, mida see kaunis aastaaeg pakub. 

Head sisustamist!