Emailkruus Muumi Sailors 3,7dl

16,50 

Saadavus: Laos

Kaubamärk:MUURLA

Muumi Sailors on valge ja siniste värvidega mereteemaline emailnõude kollektsioon armsate Muumi tegelastega. Tove Jansson armastas merd –  seetõttu on merel tema Muumilugudes ja illustratsioonides tähtis roll.

Muurla emailkruus koosneb süsinikterasest südamikust, mis kannab topelt email katet. Olles vastupidavad ja kerged, sobivad emailtooted nii sise- kui välistingimustes kasutamiseks.

Suurepärane valik suvisteks seiklusteks kodus, suvilas, aias, matkal, piknikul. 

Kaasa võtmiseks ja toidu säilitamiseks, osta juurde ka sobiv silikoonist kaas!

Värv

Valge / sinine

Kollektsioon

MUUMI by Muurla

Sari

Sailors

Maht

3,7 dl

Hoiatus

Mitte kasutada mikrolaineahjus

Hooldus

Nõudepesumasinas pestav

Kaubamärk

MUUMI BY MUURLA

Kaubamärk

MUURLA

Muurla – funktsionaalne Soome disainimaja. Toodetes on ühendatud kõrge kvaliteet ja funktsionaalsus. Kollektsioonid on loodud nii igapäevasteks hetkedeks kui ka erilisteks sündmusteks. Kõik tooted on disainitud Soomes ning on inspiratsiooni saanud puhtast loodusest, neljast aastaajast ja soovist vastata igapäevasele kasutusvajadusele. Disainifilosoofia põhineb erinevate kasutusvõimaluste pakkumisel – kööginõusid saab kasutada nii toidu ettevalmistamisel kui ka serveerimisel, emailnõusid on võimalik kasutada induktsioonpliidist lahtise tuleni, hoiukorve saab lisaks erinevate asjade hoiustamisele kasutada ka lillepoti ümber ning vaasid on sageli kombinatsioon klassikalisest lillevaasist ja küünlaalusest. Lai kasutusala tagab, et tooted on osa igapäevaelust.
Ostukorv
Emailkruus Muumi Sailors 3,7dlEmailkruus Muumi Sailors 3,7dl
16,50 

Saadavus: Laos

Scroll to Top