Küünlaalus Mirr

14,00 

Saadavus: Laos

Kaubamärk:HOUSE DOCTOR

Väheste muudatustega saab oluliselt uuendada oma kodu sisekujunduse stiili. Küünlaalus Mirr on suurepärane näide sellest, kuidas peened detailid võivad muuta elutoa välimust ja tunnetust. Küünlaalusel on kuldne mosaiigivälimus, mis annab pinnale käegakatsutava mustri.

Sobita keraamiliste vaaside ja kuldsetes toonides metallaksessuaaridega, et luua isikupärane kujundus õhtusöögilaual või aknalaual.

Küünlaalus on valmistatud käsitsi, seetõttu võib viimistlus ja värv varieeruda.

 

Värv

Kuldne

Materjal

Klaas

Diameeter

7,5 cm

Kõrgus

7,5 cm

Kaubamärk

House Doctor

Kaubamärk

HOUSE DOCTOR

House Doctor on Taani pereettevõte, mis on pühendunud inspiratsiooni pakkumisele ja toodete loomisele, mille disain toob kodudesse tasakaalu, lihtsuse ning ainulaadse ja isikupärase stiili. Nende disainiidee keskmes on detailide olulisus. Neid peeneid detaile võib märgata glasuuris, mis on täis mullikesi, käsitsi loodud mustrites või vaasi orgaanilises ja mahukas vormis. See paeluv detailide maailm üllatab ja rõõmustab, muutes iga kodu eriliseks ja unikaalseks. House Doctori tooted on rohkemat kui lihtsalt ilusad esemed – need on loodud tekitama õiget tunnet ja atmosfääri, muutes iga ruumi elavaks ja kutsuvaks.
Ostukorv
Küünlaalus MirrKüünlaalus Mirr
14,00 

Saadavus: Laos

Scroll to Top