MUUMI Emailkauss Tusklikupreili 6dl

21,90 

Saadavus: Laos

Kaubamärk:MUURLA

Armas emailkauss Muumi tegelastega. Muurla emailnõud on süsinikterasest, mis on kaetud kahekordse emailkattega. Nõud on vastupidavad, funktsionaalsed ja kerged.

Emailinõusid on lihtne kasutada, lihtne pesta ja need sobivad kõikidele pliitidele – induktsioonist lahtise tuleni. Mõeldud nii toidu valmistamiseks ja serveerimiseks kui ka toiduainete säilitamiseks.

Värv

Heleroosa

Sari

Retro

Maht

6 dl

Saadavus

Laos

Kaubamärk

Muurla

Hooldus

Nõudepesumasinas pestav

Hoiatus

Mitte kasutada mikrolaineahjus

Kaubamärk

MUURLA

Muurla – funktsionaalne Soome disainimaja. Toodetes on ühendatud kõrge kvaliteet ja funktsionaalsus. Kollektsioonid on loodud nii igapäevasteks hetkedeks kui ka erilisteks sündmusteks. Kõik tooted on disainitud Soomes ning on inspiratsiooni saanud puhtast loodusest, neljast aastaajast ja soovist vastata igapäevasele kasutusvajadusele. Disainifilosoofia põhineb erinevate kasutusvõimaluste pakkumisel – kööginõusid saab kasutada nii toidu ettevalmistamisel kui ka serveerimisel, emailnõusid on võimalik kasutada induktsioonpliidist lahtise tuleni, hoiukorve saab lisaks erinevate asjade hoiustamisele kasutada ka lillepoti ümber ning vaasid on sageli kombinatsioon klassikalisest lillevaasist ja küünlaalusest. Lai kasutusala tagab, et tooted on osa igapäevaelust.
Ostukorv
MUUMI Emailkauss Tusklikupreili 6dlMUUMI Emailkauss Tusklikupreili 6dl
21,90 

Saadavus: Laos

Scroll to Top